Pro Optix SFP+ transceivermodul (tilsvarer: HP J9152A) 10 Gigabit Ethernet
Pro Optix SFP+ transceivermodul (tilsvarer: HP J9152A) 10 Gigabit Ethernet
Pro Optix SFP+ transceivermodul (tilsvarer: HP J9152A) 10 Gigabit Ethernet
Pro Optix SFP+ transceivermodul (tilsvarer: HP J9152A) 10 Gigabit Ethernet

Pro Optix SFP+ transceivermodul (tilsvarer: HP J9152A) 10 Gigabit Ethernet

kr 945
Frakt fra kr 99
Sendes innen 3-4 dager
Pro Optix artikkelnr. J9152A-O
Dustin artikkelnr. 5011126061

Raske fakta

  • Produsent
    Pro Optix
  • Nettverkskabeltype
    SFP+ transceivermodul
  • Datakjedeprotokoll
    10 Gigabit Ethernet
  • Type venstrekontakt
    LC-enkeltmodus
Det finnes ingen beskrivelse for dette produktet.

Spesifikasjon SFP+ transceivermodul (tilsvarer: HP J9152A)

Generelt

Produsent
Pro Optix
Produktserie
Pro Optix
Pakket mengde
1
Nettverkskabeltype
SFP+ transceivermodul

Kabel

Type venstrekontakt
LC-enkeltmodus

SFP-modul

Produktformfaktor
Plugginnmodul
OEM-delenummer tilsvarende produsent
HP J9152A
Overføringsteknologi
Kablet
Kabelføringstype
Ethernet 10GBase-LRM
Maks. overføringsdistanse
220 m
Egenskaper
Digital Diagnostics Monitoring (DDM)

Nettverkstilknytning

Datakjedeprotokoll
10 Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet
10 Gbps
Optisk bølgelengde
1310 nm

Maskinvarespesifikasjon

Grensesnitt
1 x Ethernet 10GBase-LRM - LC-enkeltmodus hunn x 2
Min. driftstemperatur
0 °C
Maks. Driftstemperatur
70 °C

Garanti

Type
3 års garanti
Service og støtte
Begrenset garanti - 3 år
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på