Pro Optix XFP-transceivermodul (tilsvarer: HP JD117B) 10 Gigabit Ethernet

Pro OptixXFP-transceivermodul (tilsvarer: HP JD117B)10 Gigabit Ethernet

kr 1 295
Frakt fra kr 99
Pro Optix XFP-transceivermodul (tilsvarer: HP JD117B)
1 295 kr
Bestillingsvare
Pro Optix artikkelnr. JD117B-O
Dustin artikkelnr. 5011126035
  • Raske fakta

    • Produsent
      Pro Optix
    • Nettverkskabeltype
      XFP-transceivermodul
    • Datakjedeprotokoll
      10 Gigabit Ethernet
    • Type venstrekontakt
      LC multimodus

    Hvor er spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene?

    Vi har ommøblert litt. Spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene finner du nå under våre faner lengre opp på siden.

  • Spesifikasjon XFP-transceivermodul (tilsvarer: HP JD117B)

    Generelt

    Produsent
    Pro Optix
    Produktserie
    Pro Optix
    Pakket mengde
    1
    Nettverkskabeltype
    XFP-transceivermodul

    Kabel

    Type venstrekontakt
    LC multimodus

    SFP-modul

    Produktformfaktor
    Plugginnmodul
    OEM-delenummer tilsvarende produsent
    HP JD117B
    Overføringsteknologi
    Kablet
    Kabelføringstype
    Ethernet 10GBase-SR
    Maks. overføringsdistanse
    550 m
    Egenskaper
    Digital Diagnostics Monitoring (DDM)

    Nettverkstilknytning

    Datakjedeprotokoll
    10 Gigabit Ethernet
    Dataoverføringshastighet
    10 Gbps
    Optisk bølgelengde
    850 nm

    Maskinvarespesifikasjon

    Grensesnitt
    1 x Ethernet 10GBase-SR - LC multi-mode hunn x 2
    Min. driftstemperatur
    0 °C
    Maks. Driftstemperatur
    70 °C

    Garanti

    Type
    3 års garanti
    Service og støtte
    Begrenset garanti - 3 år
  • Tilbehør som passer til XFP-transceivermodul (tilsvarer: HP JD117B)