Pro Optix XFP-transceivermodul (tilsvarer: HP JD117B) 10 Gigabit Ethernet

Pro Optix XFP-transceivermodul (tilsvarer: HP JD117B) 10 Gigabit Ethernet

kr 1 195
Frakt fra kr 99
Sendes innen 3-4 dager
Pro Optix artikkelnr. JD117B-O
Dustin artikkelnr. 5011126035

Raske fakta

  • Produsent
    Pro Optix
  • Nettverkskabeltype
    XFP-transceivermodul
  • Datakjedeprotokoll
    10 Gigabit Ethernet
  • Type venstrekontakt
    LC multimodus

Hvor er spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene?

Vi har ommøblert litt. Spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene finner du nå under våre faner lengre opp på siden.

Spesifikasjon XFP-transceivermodul (tilsvarer: HP JD117B)

Generelt

Produsent
Pro Optix
Produktserie
Pro Optix
Pakket mengde
1
Nettverkskabeltype
XFP-transceivermodul

Kabel

Type venstrekontakt
LC multimodus

SFP-modul

Produktformfaktor
Plugginnmodul
OEM-delenummer tilsvarende produsent
HP JD117B
Overføringsteknologi
Kablet
Kabelføringstype
Ethernet 10GBase-SR
Maks. overføringsdistanse
550 m
Egenskaper
Digital Diagnostics Monitoring (DDM)

Nettverkstilknytning

Datakjedeprotokoll
10 Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet
10 Gbps
Optisk bølgelengde
850 nm

Maskinvarespesifikasjon

Grensesnitt
1 x Ethernet 10GBase-SR - LC multi-mode hunn x 2
Min. driftstemperatur
0 °C
Maks. Driftstemperatur
70 °C

Garanti

Type
3 års garanti
Service og støtte
Begrenset garanti - 3 år
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.