img

Pro Optix SFP+ transceivermodul (tilsvarer: HP JG234A)

10 Gigabit Ethernet

4 595 kr
  • Lagerstatus: Bestillingsvare
  • Frakt fra: 0 kr
  • Artikkelnr.
  • 5011126028
  • Prod. art. nr.
  • JG234A-O

Spesifikasjoner

Produsent Pro Optix
Produktserie Pro Optix
Pakket mengde 1
Nettverkskabeltype SFP+ transceivermodul
Type venstrekontakt LC-enkeltmodus
Produktformfaktor Plugginnmodul
OEM-delenummer tilsvarende produsent HP JG234A
Overføringsteknologi Kablet
Kabelføringstype Ethernet 10GBase-ER
Maks. overføringsdistanse 40000 m
Egenskaper Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
Datakjedeprotokoll 10 Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet 10 Gbps
Grensesnitt 1 x Ethernet 10GBase-ER - LC single-mode hunn x 2
Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. Driftstemperatur 70 °C
Type 3 års garanti
Service og støtte Begrenset garanti - 3 år