img

Pro Optix SFP (mini-GBIC) transceivermodul (tilsvarer: HP/H3C JD120B)

Fast Ethernet

255 kr
  • Lagerstatus: Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5011126020
  • Prod. art. nr.
  • JD120B-O

Spesifikasjoner

Produsent Pro Optix
Produktserie Pro Optix
Pakket mengde 1
Nettverkskabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodul
Type venstrekontakt LC-enkeltmodus
Produktformfaktor Plugginnmodul
OEM-delenummer tilsvarende produsent HP/H3C JD120B
Overføringsteknologi Kablet
Kabelføringstype Ethernet 100Base-LX
Maks. overføringsdistanse 20000 m
Egenskaper Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
Datakjedeprotokoll Fast Ethernet
Dataoverføringshastighet 0.1 Gbps
Optisk bølgelengde 1310 nm
Grensesnitt 1 x Ethernet 100Base-LX - LC-enkeltmodus hunn x 2
Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. Driftstemperatur 70 °C
Type 3 års garanti
Service og støtte Begrenset garanti - 3 år