img

Pro Optix SFP (mini-GBIC) transceivermodul (tilsvarer: HP JD102B)

Fast Ethernet

295 kr
  • Lagerstatus: Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5011126018
  • Prod. art. nr.
  • JD102B-O

Spesifikasjoner

Generelt
Produsent Pro Optix
Produktserie Pro Optix
Pakket mengde 1
Nettverkskabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodul
Kabel
Type venstrekontakt LC-enkeltmodus
SFP-modul
Produktformfaktor Plugginnmodul
OEM-delenummer tilsvarende produsent HP JD102B
Overføringsteknologi Kablet
Kabelføringstype Ethernet 100Base-FX
Maks. overføringsdistanse 2000 m
Egenskaper Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
Nettverkstilknytning
Datakjedeprotokoll Fast Ethernet
Dataoverføringshastighet 0.1 Gbps
Optisk bølgelengde 1310 nm
Maskinvarespesifikasjon
Grensesnitt 1 x Ethernet 100Base-FX - LC single-mode hunn x 2
Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. Driftstemperatur 70 °C
Garanti
Type 3 års garanti
Service og støtte Begrenset garanti - 3 år
Få fortrinnsrett på Black Friday!