Pro Optix SFP (mini-GBIC) transceivermodul (tilsvarer: HP JD061A) Gigabit Ethernet

Pro OptixSFP (mini-GBIC) transceivermodul (tilsvarer: HP JD061A)Gigabit Ethernet

kr 795
Frakt fra kr 99
Pro Optix SFP (mini-GBIC) transceivermodul (tilsvarer: HP JD061A)
795 kr
Bestillingsvare
Pro Optix artikkelnr. JD061A-O
Dustin artikkelnr. 5011126000
  • Raske fakta

    • Produsent
      Pro Optix
    • Nettverkskabeltype
      SFP (mini-GBIC) transceivermodul
    • Datakjedeprotokoll
      Gigabit Ethernet
    • Type venstrekontakt
      LC-enkeltmodus

    Hvor er spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene?

    Vi har ommøblert litt. Spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene finner du nå under våre faner lengre opp på siden.

  • Spesifikasjon SFP (mini-GBIC) transceivermodul (tilsvarer: HP JD061A)

    Generelt

    Produsent
    Pro Optix
    Produktserie
    Pro Optix
    Pakket mengde
    1
    Nettverkskabeltype
    SFP (mini-GBIC) transceivermodul

    Kabel

    Type venstrekontakt
    LC-enkeltmodus

    SFP-modul

    Produktformfaktor
    Plugginnmodul
    OEM-delenummer tilsvarende produsent
    HP JD061A
    Overføringsteknologi
    Kablet
    Kabelføringstype
    Ethernet 1000Base-LH40
    Maks. overføringsdistanse
    40000 m
    Egenskaper
    Digital Diagnostics Monitoring (DDM)

    Nettverkstilknytning

    Datakjedeprotokoll
    Gigabit Ethernet
    Dataoverføringshastighet
    1 Gbps
    Optisk bølgelengde
    1310 nm

    Maskinvarespesifikasjon

    Grensesnitt
    1 x Ethernet 1000Base-LH40 - LC-enkeltmodus hunn x 2
    Min. driftstemperatur
    0 °C
    Maks. Driftstemperatur
    70 °C

    Garanti

    Type
    3 års garanti
    Service og støtte
    Begrenset garanti - 3 år
  • Tilbehør som passer til SFP (mini-GBIC) transceivermodul (tilsvarer: HP JD061A)