Pro Optix Direktekoblingskabel

Pro Optix Direktekoblingskabel

kr 4 795
Frakt fra kr 0
Sendes innen 3-4 dager
Pro Optix artikkelnr. QSFP-100G-AOC5M-P
Dustin artikkelnr. 5011125935

Raske fakta

  • Produsent
    Pro Optix
  • Nettverkskabeltype
    Direktekoblingskabel
  • Type venstrekontakt
    QSFP28 - hann
  • Kontakttype høyre
    QSFP28 - hann

Hvor er spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene?

Vi har ommøblert litt. Spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene finner du nå under våre faner lengre opp på siden.

Spesifikasjon Direktekoblingskabel

Topptekst

Produsent
Pro Optix

Generelt

Produsent
Pro Optix
Produktserie
Pro Optix
Pakket mengde
1
Nettverkskabeltype
Direktekoblingskabel

Kabel

Teknologi
Fiberoptisk
Type venstrekontakt
QSFP28, QSFP28 - hann
Venstrekontaktkjønn
Hann
Antall venstrekontakter
1
Kontakttype høyre
QSFP28, QSFP28 - hann
Kjønn høyre kontakt
Hann
Antall kontakter høyre
1
Tilpassede standarder
OM4
Kabelnøkkelfunksjoner
Aktiv kabel

SFP-modul

Tilpassede standarder
OM4

Størrelser og vekt

Lengde
5 m

Service og støtte

Type
3 års garanti

Maskinvarespesifikasjon

Fargekategori
Oransje

Garanti

Type
3 års garanti
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på