Pro Optix Direktekoblingskabel

Pro OptixDirektekoblingskabel

kr 5 495
Frakt fra kr 99
Lei fra kr 174/mnd. i 36 måneder
Pro Optix Direktekoblingskabel
5 495 kr
Bestillingsvare
Pro Optix artikkelnr. QSFP-100G-AOC3M-P
Dustin artikkelnr. 5011125934
  • Raske fakta

    • Produsent
      Pro Optix
    • Nettverkskabeltype
      Direktekoblingskabel
    • Type venstrekontakt
      QSFP28 - hann
    • Kontakttype høyre
      QSFP28 - hann

    Hvor er spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene?

    Vi har ommøblert litt. Spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene finner du nå under våre faner lengre opp på siden.

  • Spesifikasjon Direktekoblingskabel

    Generelt

    Produsent
    Pro Optix
    Produktserie
    Pro Optix
    Pakket mengde
    1
    Nettverkskabeltype
    Direktekoblingskabel

    Kabel

    Type venstrekontakt
    QSFP28 - hann
    Venstrekontaktkjønn
    Hann
    Antall venstrekontakter
    1
    Kontakttype høyre
    QSFP28 - hann
    Kjønn høyre kontakt
    Hann
    Antall kontakter høyre
    1
    Kabelnøkkelfunksjoner
    Aktiv kabel
    Teknologi
    Fiberoptisk

    SFP-modul

    Tilpassede standarder
    OM4

    Maskinvarespesifikasjon

    Fargekategori
    Oransje

    Størrelser og vekt

    Lengde
    3 m

    Garanti

    Type
    3 års garanti
  • Tilbehør som passer til Direktekoblingskabel