Bli først i køen til Black Friday

Black Friday åpningstider for ordreavdelingen: Fredag 8–21, lørdag 10–15, Cyber Monday 8–21

img

Pro Optix 100GBase-AOC direkte tilkoblingskabel

4 995 kr
  • Bestillingsvare
  • Frakt fra: 0 kr
  • Artikkelnr.
  • 5011125933
  • Prod. art. nr.
  • QSFP-100G-AOC1M-P

Spesifikasjoner

Generelt
Produsent Pro Optix
Produktserie Pro Optix
Pakket mengde 1
Nettverkskabeltype 100GBase-AOC direkte tilkoblingskabel
Kabel
Type venstrekontakt QSFP28
Venstrekontaktkjønn Hann
Antall venstrekontakter 1
Kontakttype høyre QSFP28
Kjønn høyre kontakt Hann
Antall kontakter høyre 1
Kabelnøkkelfunksjoner Aktiv kabel
Teknologi Fiberoptisk
SFP-modul
Tilpassede standarder OM4
Maskinvarespesifikasjon
Fargekategori Oransje
Størrelser og vekt
Lengde 1 m
Garanti
Type 3 års garanti