Pro Optix QSFP28-sender-/mottakerenhet (tilsvarer: Cisco QSFP-100G-SR4) 100 Gigabit Ethernet

Pro OptixQSFP28-sender-/mottakerenhet (tilsvarer: Cisco QSFP-100G-SR4)100 Gigabit Ethernet

kr 2 295
Frakt fra kr 99
Pro Optix QSFP28-sender-/mottakerenhet (tilsvarer: Cisco QSFP-100G-SR4)
2 295 kr
Bestillingsvare
Pro Optix artikkelnr. QSFP-100G-SR4-O
Dustin artikkelnr. 5011125918
  • Raske fakta

    • Produsent
      Pro Optix
    • Nettverkskabeltype
      QSFP28-sender-/mottakerenhet
    • Datakjedeprotokoll
      100 Gigabit Ethernet
    • Type venstrekontakt
      MPO-enkeltmodus

    Hvor er spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene?

    Vi har ommøblert litt. Spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene finner du nå under våre faner lengre opp på siden.

  • Spesifikasjon QSFP28-sender-/mottakerenhet (tilsvarer: Cisco QSFP-100G-SR4)

    Generelt

    Produsent
    Pro Optix
    Produktserie
    Pro Optix
    Pakket mengde
    1
    Nettverkskabeltype
    QSFP28-sender-/mottakerenhet

    Kabel

    Type venstrekontakt
    MPO-enkeltmodus

    SFP-modul

    Produktformfaktor
    Plugginnmodul
    OEM-delenummer tilsvarende produsent
    Cisco QSFP-100G-SR4
    Overføringsteknologi
    Kablet
    Kabelføringstype
    Ethernet 100GBase-SR4
    Maks. overføringsdistanse
    100 m
    Egenskaper
    Digital Diagnostics Monitoring (DDM)

    Nettverkstilknytning

    Datakjedeprotokoll
    100 Gigabit Ethernet
    Dataoverføringshastighet
    100 Gbps

    Maskinvarespesifikasjon

    Grensesnitt
    1 x Ethernet 100GBase-SR4 - MPO-enkeltmodus hunn
    Min. driftstemperatur
    0 °C
    Maks. Driftstemperatur
    70 °C

    Garanti

    Type
    3 års garanti
    Service og støtte
    Begrenset garanti - 3 år
  • Tilbehør som passer til QSFP28-sender-/mottakerenhet (tilsvarer: Cisco QSFP-100G-SR4)