img

Pro Optix QSFP+ transceivermodul (tilsvarer: Cisco QSFP-40G-LR4)

40 Gigabit Ethernet

8 495 kr
  • Lagerstatus: Bestillingsvare
  • Frakt fra: 0 kr
  • Artikkelnr.
  • 5011125914
  • Prod. art. nr.
  • QSFP-40G-LR4-O

Spesifikasjoner

Produsent Pro Optix
Produktserie Pro Optix
Pakket mengde 1
Nettverkskabeltype QSFP+ transceivermodul
Type venstrekontakt LC-enkeltmodus
Produktformfaktor Plugginnmodul
OEM-delenummer tilsvarende produsent Cisco QSFP-40G-LR4
Overføringsteknologi Kablet
Kabelføringstype Ethernet 40GBase-LR4
Maks. overføringsdistanse 10000 m
Egenskaper Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
Datakjedeprotokoll 40 Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet 40 Gbps
Grensesnitt 1 x Ethernet 40GBase-LR4 - LC single-mode hunn x 2
Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. Driftstemperatur 70 °C
Type 3 års garanti
Service og støtte Begrenset garanti - 3 år