Pro Optix QSFP+ transceivermodul (tilsvarer: Cisco QSFP-40G-SR4) 40 Gigabit Ethernet
Pro Optix QSFP+ transceivermodul (tilsvarer: Cisco QSFP-40G-SR4) 40 Gigabit Ethernet
Pro Optix QSFP+ transceivermodul (tilsvarer: Cisco QSFP-40G-SR4) 40 Gigabit Ethernet
Pro Optix QSFP+ transceivermodul (tilsvarer: Cisco QSFP-40G-SR4) 40 Gigabit Ethernet

Pro Optix QSFP+ transceivermodul (tilsvarer: Cisco QSFP-40G-SR4) 40 Gigabit Ethernet

kr 1 095
Frakt fra kr 99
Sendes innen 3-4 dager
Pro Optix artikkelnr. QSFP-40G-SR4-O
Dustin artikkelnr. 5011125908

Raske fakta

  • Produsent
    Pro Optix
  • Nettverkskabeltype
    QSFP+ transceivermodul
  • Datakjedeprotokoll
    40 Gigabit Ethernet
  • Type venstrekontakt
    MPO-multimodus

Hvor er spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene?

Vi har ommøblert litt. Spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene finner du nå under våre faner lengre opp på siden.

Spesifikasjon QSFP+ transceivermodul (tilsvarer: Cisco QSFP-40G-SR4)

Generelt

Produsent
Pro Optix
Produktserie
Pro Optix
Pakket mengde
1
Nettverkskabeltype
QSFP+ transceivermodul

Kabel

Type venstrekontakt
MPO-multimodus

SFP-modul

Produktformfaktor
Plugginnmodul
OEM-delenummer tilsvarende produsent
Cisco QSFP-40G-SR4
Overføringsteknologi
Kablet
Kabelføringstype
Ethernet 40GBASE-SR4
Maks. overføringsdistanse
100 m
Egenskaper
Digital Diagnostics Monitoring (DDM)

Nettverkstilknytning

Datakjedeprotokoll
40 Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet
40 Gbps

Maskinvarespesifikasjon

Grensesnitt
1 x Ethernet 40GBASE-SR4 - MPO multi-mode hunn
Min. driftstemperatur
0 °C
Maks. Driftstemperatur
70 °C

Garanti

Type
3 års garanti
Service og støtte
Begrenset garanti - 3 år
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på