Pro Optix SFP28-transceivermodul (tilsvarer: Cisco SFP-25G-LR) 25 Gigabit Ethernet

Pro Optix SFP28-transceivermodul (tilsvarer: Cisco SFP-25G-LR) 25 Gigabit Ethernet

kr 4 295
Frakt fra kr 0
Sendes innen 3-4 dager
Pro Optix artikkelnr. SFP-25G-LR-O
Dustin artikkelnr. 5011125896

Raske fakta

  • Produsent
    Pro Optix
  • Nettverkskabeltype
    SFP28-transceivermodul
  • Datakjedeprotokoll
    25 Gigabit Ethernet
  • Type venstrekontakt
    LC-enkeltmodus

Hvor er spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene?

Vi har ommøblert litt. Spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene finner du nå under våre faner lengre opp på siden.

Spesifikasjon SFP28-transceivermodul (tilsvarer: Cisco SFP-25G-LR)

Generelt

Produsent
Pro Optix
Produktserie
Pro Optix
Pakket mengde
1
Nettverkskabeltype
SFP28-transceivermodul

Kabel

Type venstrekontakt
LC-enkeltmodus

SFP-modul

Produktformfaktor
Plugginnmodul
OEM-delenummer tilsvarende produsent
Cisco SFP-25G-LR
Overføringsteknologi
Kablet
Kabelføringstype
Ethernet 25GBase-LR
Maks. overføringsdistanse
300 m
Egenskaper
Digital Diagnostics Monitoring (DDM)

Nettverkstilknytning

Datakjedeprotokoll
25 Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet
25 Gbps
Optisk bølgelengde
1310 nm

Maskinvarespesifikasjon

Grensesnitt
1 x Ethernet 25GBase-LR - LC-enkeltmodus hunn x 2
Min. driftstemperatur
0 °C
Maks. Driftstemperatur
70 °C

Garanti

Type
3 års garanti
Service og støtte
Begrenset garanti - 3 år
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.