img

Pro Optix SFP+ transceivermodul (tilsvarer: Cisco SFP-10G-BX-D-ER)

10 Gigabit Ethernet

1 395 kr
  • Lagerstatus: Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5011125734
  • Prod. art. nr.
  • SFP-10G-BX-D-ER-O

Spesifikasjoner

Generelt
Produsent Pro Optix
Produktserie Pro Optix
Pakket mengde 1
Nettverkskabeltype SFP+ transceivermodul
Kabel
Type venstrekontakt LC-enkeltmodus
SFP-modul
Produktformfaktor Plugginnmodul
OEM-delenummer tilsvarende produsent Cisco SFP-10G-BX-D-ER
Overføringsteknologi Kablet
Kabelføringstype Ethernet 10GBase-ER
Maks. overføringsdistanse 40000 m
Egenskaper Bi-Directional (BiDi), Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
Nettverkstilknytning
Datakjedeprotokoll 10 Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet 10 Gbps
Optisk bølgelengde 1330 (TX) / 1270 (RX) nm
Maskinvarespesifikasjon
Grensesnitt 1 x Ethernet 10GBase-ER - LC single-mode hunn x 2
Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. Driftstemperatur 70 °C
Garanti
Type 3 års garanti
Service og støtte Begrenset garanti - 3 år

Testsammanfattning för

Basert på analyse av bruker og ekspert vurderinger samlet inn fra hele verden.