img
img

Pro Optix SFP+ transceivermodul (tilsvarer: Cisco SFP-10G-LR20)

10 Gigabit Ethernet

2 495 kr
  • Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5011125666
  • Prod. art. nr.
  • SFP-10G-LR20-P

Spesifikasjoner

Generelt
Produsent Pro Optix
Produktserie Pro Optix
Pakket mengde 1
Nettverkskabeltype SFP+ transceivermodul
Kabel
Type venstrekontakt LC-enkeltmodus
SFP-modul
Produktformfaktor Plugginnmodul
OEM-delenummer tilsvarende produsent Cisco SFP-10G-LR20
Overføringsteknologi Kablet
Kabelføringstype Ethernet 10GBase-LR
Maks. overføringsdistanse 20000 m
Egenskaper Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
Nettverkstilknytning
Datakjedeprotokoll 10 Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet 10 Gbps
Optisk bølgelengde 1310 nm
Maskinvarespesifikasjon
Grensesnitt 1 x Ethernet 10GBase-LR - LC single-mode hunn x 2
Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. Driftstemperatur 70 °C
Garanti
Type Begrenset livstidsgaranti
Service og støtte Begrenset garanti - levetid