img
img

Pro Optix SFP+ transceivermodul (tilsvarer: Cisco SFP-10G-LRM)

10 Gigabit Ethernet

895 kr
  • Lagerstatus: Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5011125664
  • Prod. art. nr.
  • SFP-10G-LRM-O

Spesifikasjoner

Produsent Pro Optix
Produktserie Pro Optix
Pakket mengde 1
Nettverkskabeltype SFP+ transceivermodul
Type venstrekontakt LC multimodus
Produktformfaktor Plugginnmodul
OEM-delenummer tilsvarende produsent Cisco SFP-10G-LRM
Overføringsteknologi Kablet
Kabelføringstype Ethernet 10GBase-LRM
Maks. overføringsdistanse 220 m
Egenskaper Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
Datakjedeprotokoll 10 Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet 10 Gbps
Optisk bølgelengde 1310 nm
Grensesnitt 1 x Ethernet 10GBase-LRM - LC multi-mode hunn x 2
Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. Driftstemperatur 70 °C
Type 3 års garanti
Service og støtte Begrenset garanti - 3 år