Pro Optix SFP (mini-GBIC) transceivermodul (tilsvarer: Cisco GLC-GE-100FX) Fast Ethernet

Pro Optix SFP (mini-GBIC) transceivermodul (tilsvarer: Cisco GLC-GE-100FX) Fast Ethernet

kr 695
Frakt fra kr 99
Kan sendes omgående (1 på lager)
Pro Optix artikkelnr. GLC-GE-100FX-O
Dustin artikkelnr. 5011125658

Raske fakta

  • Produsent
    Pro Optix
  • Nettverkskabeltype
    SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Datakjedeprotokoll
    Fast Ethernet
  • Type venstrekontakt
    LC multimodus

Hvor er spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene?

Vi har ommøblert litt. Spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene finner du nå under våre faner lengre opp på siden.

Spesifikasjon SFP (mini-GBIC) transceivermodul (tilsvarer: Cisco GLC-GE-100FX)

Generelt

Produsent
Pro Optix
Produktserie
Pro Optix
Pakket mengde
1
Nettverkskabeltype
SFP (mini-GBIC) transceivermodul

Kabel

Type venstrekontakt
LC multimodus

SFP-modul

Produktformfaktor
Plugginnmodul
OEM-delenummer tilsvarende produsent
Cisco GLC-GE-100FX
Overføringsteknologi
Kablet
Kabelføringstype
Ethernet 100Base-FX
Maks. overføringsdistanse
2,000 m
Egenskaper
Digital Diagnostics Monitoring (DDM)

Nettverkstilknytning

Datakjedeprotokoll
Fast Ethernet
Dataoverføringshastighet
0.1 Gbps
Optisk bølgelengde
850 nm

Maskinvarespesifikasjon

Grensesnitt
1 x Ethernet 100Base-FX - LC multimodus hunn x 2
Min. driftstemperatur
0 °C
Maks. Driftstemperatur
70 °C

Garanti

Type
3 års garanti
Service og støtte
Begrenset garanti - 3 år
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.