Pro Optix SFP (mini-GBIC) transceivermodul (tilsvarer: Cisco GLC-FE-100ZX) Fast Ethernet

Pro Optix SFP (mini-GBIC) transceivermodul (tilsvarer: Cisco GLC-FE-100ZX) Fast Ethernet

kr 1 045
Frakt fra kr 99
Sendes innen 3-4 dager
Pro Optix artikkelnr. GLC-FE-100ZX-P
Dustin artikkelnr. 5011125655

Raske fakta

  • Produsent
    Pro Optix
  • Nettverkskabeltype
    SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Datakjedeprotokoll
    Fast Ethernet
  • Type venstrekontakt
    LC-enkeltmodus

Hvor er spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene?

Vi har ommøblert litt. Spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene finner du nå under våre faner lengre opp på siden.

Spesifikasjon SFP (mini-GBIC) transceivermodul (tilsvarer: Cisco GLC-FE-100ZX)

Generelt

Produsent
Pro Optix
Produktserie
Pro Optix
Pakket mengde
1
Nettverkskabeltype
SFP (mini-GBIC) transceivermodul

Kabel

Type venstrekontakt
LC-enkeltmodus

SFP-modul

Produktformfaktor
Plugginnmodul
OEM-delenummer tilsvarende produsent
Cisco GLC-FE-100ZX
Overføringsteknologi
Kablet
Kabelføringstype
Ethernet 100Base-EX
Maks. overføringsdistanse
80,000 m
Egenskaper
Digital Diagnostics Monitoring (DDM)

Nettverkstilknytning

Datakjedeprotokoll
Fast Ethernet
Dataoverføringshastighet
0.1 Gbps
Optisk bølgelengde
1550 nm

Maskinvarespesifikasjon

Grensesnitt
1 x Ethernet 100Base-EX - LC-enkeltmodus hunn x 2
Min. driftstemperatur
0 °C
Maks. Driftstemperatur
70 °C

Garanti

Type
Begrenset livstidsgaranti
Service og støtte
Begrenset garanti - levetid
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.