Utvidede telefontider 14/12: 10-15

img

Pro Optix SFP (mini-GBIC) transceivermodul (tilsvarer: Cisco CWDM-SFP-51-40)

Gigabit Ethernet

945 kr
  • Lagerstatus: Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5011125591
  • Prod. art. nr.
  • CWDM-SFP-51-40-O

Spesifikasjoner

Generelt
Produsent Pro Optix
Produktserie Pro Optix
Pakket mengde 1
Nettverkskabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodul
Kabel
Type venstrekontakt LC-enkeltmodus
SFP-modul
Produktformfaktor Plugginnmodul
OEM-delenummer tilsvarende produsent Cisco CWDM-SFP-51-40
Overføringsteknologi Kablet
Kabelføringstype CWDM
Maks. overføringsdistanse 40000 m
Egenskaper Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
Nettverkstilknytning
Datakjedeprotokoll Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet 1 Gbps
Optisk bølgelengde 1510 nm
Maskinvarespesifikasjon
Grensesnitt 1 x CWDM - LC-enkeltmodus hunn x 2
Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. Driftstemperatur 70 °C
Garanti
Type 3 års garanti
Service og støtte Begrenset garanti - 3 år
Få fortrinnsrett på Black Friday!