img

Pro Optix SFP (mini-GBIC) transceivermodul (tilsvarer: Cisco GLC-EZX-SMD)

Gigabit Ethernet

2 495 kr
  • Lagerstatus: Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5011125507
  • Prod. art. nr.
  • GLC-EZX-SMD-P

Spesifikasjoner

Produsent Pro Optix
Produktserie Pro Optix
Pakket mengde 1
Nettverkskabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodul
Type venstrekontakt LC-enkeltmodus
Produktformfaktor Plugginnmodul
OEM-delenummer tilsvarende produsent Cisco GLC-EZX-SMD
Overføringsteknologi Kablet
Kabelføringstype Ethernet 1000Base-ZX
Maks. overføringsdistanse 120000 m
Egenskaper Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
Datakjedeprotokoll Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet 1 Gbps
Optisk bølgelengde 1550 nm
Grensesnitt 1 x Ethernet 1000Base-ZX - LC-enkeltmodus hunn x 2
Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. Driftstemperatur 70 °C
Type Begrenset livstidsgaranti
Service og støtte Begrenset garanti - levetid