Pro Optix SFP (mini-GBIC) transceivermodul (tilsvarer: Cisco GLC-SX-MMX) Gigabit Ethernet

Pro Optix SFP (mini-GBIC) transceivermodul (tilsvarer: Cisco GLC-SX-MMX) Gigabit Ethernet

kr 345
Frakt fra kr 99
Sendes innen 3-4 dager
Pro Optix artikkelnr. GLC-SX-MMX-O
Dustin artikkelnr. 5011125500

Raske fakta

  • Produsent
    Pro Optix
  • Nettverkskabeltype
    SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Datakjedeprotokoll
    Gigabit Ethernet
  • Type venstrekontakt
    LC multimodus
Det finnes ingen beskrivelse for dette produktet.

Spesifikasjon SFP (mini-GBIC) transceivermodul (tilsvarer: Cisco GLC-SX-MMX)

Generelt

Produsent
Pro Optix
Produktserie
Pro Optix
Pakket mengde
1
Nettverkskabeltype
SFP (mini-GBIC) transceivermodul

Kabel

Type venstrekontakt
LC multimodus

SFP-modul

Produktformfaktor
Plugginnmodul
OEM-delenummer tilsvarende produsent
Cisco GLC-SX-MMX
Overføringsteknologi
Kablet
Kabelføringstype
Ethernet 1000Base-SX
Maks. overføringsdistanse
2,000 m
Egenskaper
Digital Diagnostics Monitoring (DDM)

Nettverkstilknytning

Datakjedeprotokoll
Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet
1 Gbps
Optisk bølgelengde
1310 nm

Maskinvarespesifikasjon

Grensesnitt
1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode hunn x 2
Min. driftstemperatur
0 °C
Maks. Driftstemperatur
70 °C

Garanti

Type
3 års garanti
Service og støtte
Begrenset garanti - 3 år
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på