img

Planet GT-802S

Fibermedieomformer RJ-45 SC-enkeltmodus

845 kr
  • Lagerstatus: Kan sendes innen 48 timer
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5011123511
  • Prod. art. nr.
  • GT-802S

Spesifikasjoner

Produsent PLANET Technology
Produktserie PLANET
Modell GT-802S
Type Fibermedieomformer
Datakjedeprotokoll Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet 1000 Mbps
Maks. overføringsdistanse 10 km
Optisk bølgelengde 1310 nm
Tilpassede standarder IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ah, FCC Klasse A godkjent
Type venstrekontakt RJ-45
Kontakttype høyre SC-enkeltmodus
Produktformfaktor Ekstern
Overføringsteknologi Kablet
Kabelføringstype Ethernet 10Base-T, Ethernet 1000Base-LX, Ethernet 100Base-TX, Ethernet 1000Base-T
Venstre konnektortype RJ-45
Høyre konnektortype SC-enkeltmodus
Grensesnitt 1 x Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45, 1 x Ethernet 1000Base-LX - SC single-mode x 2
Statusindikatorer Strøm, Lenke/aktivitet
Egenskaper Halv dupleksmodus, Full dupleksmodus, Auto-negotiation, Auto-uplink (auto MDI/MDI-X)
Strømforbruk ved drift 5.6 watt
Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. Driftstemperatur 50 °C
Driftsfuktighet 5 - 90%
Bredde 9.7 cm
Dybde 6.9 cm
Høyde 2.6 cm
Hardware specification
Compliant Standards FCC Class A certified