Planet GT-802 Fibermedieomformer RJ-45 SC flermodus

Planet GT-802 Fibermedieomformer RJ-45 SC flermodus

kr 795
Frakt fra kr 99
Kan sendes innen 48 timer
Planet artikkelnr. GT-802
Dustin artikkelnr. 5011123510

Raske fakta

  • Type
    Fibermedieomformer
  • Datakjedeprotokoll
    Ethernet; Fast Ethernet; Gigabit Ethernet
  • Dataoverføringshastighet
    1,000 Mbps
  • Type venstrekontakt
    RJ-45
  • Kontakttype høyre
    SC flermodus
  • Maks. overføringsdistanse
    0.55 km

Spesifikasjon GT-802

Generelt

Produsent
PLANET Technology
Produktserie
PLANET
Modell
GT-802
Pakket mengde
1
Type
Fibermedieomformer
Nettverkskabeltype
Fibermedieomformer

Nettverkstilknytning

Datakjedeprotokoll
Ethernet; Fast Ethernet; Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet
1,000, 1 Mbps
Maks. overføringsdistanse
0.55 km
Optisk bølgelengde
850 nm
Tilpassede standarder
IEEE 802.3; IEEE 802.3ab; IEEE 802.3ah; IEEE 802.3u; IEEE 802.3z
Type venstrekontakt
RJ-45
Kontakttype høyre
SC flermodus

Kabel

Type venstrekontakt
RJ-45
Kontakttype høyre
SC flermodus

Maskinvarespesifikasjon

Produktformfaktor
Ekstern
Overføringsteknologi
Kablet
Kabelføringstype
Ethernet 1000Base-SX; Ethernet 1000Base-T; Ethernet 100Base-TX; Ethernet 10Base-T
Venstre konnektortype
RJ-45
Høyre konnektortype
SC flermodus
Grensesnitt
1 x Ethernet 1000Base-SX - SC multi-mode x 2; 1 x Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45
Statusindikatorer
Lenke/aktivitet; Strøm
Egenskaper
Auto-negotiation; Auto-uplink (auto MDI/MDI-X); Full dupleksmodus; Halv dupleksmodus
Strømforbruk ved drift
5.6 W
Tilpassede standarder
FCC Klasse A godkjent
Min. driftstemperatur
0 °C
Maks. Driftstemperatur
50 °C
Driftsfuktighet
5 - 90%

SFP-modul

Produktformfaktor
Ekstern
Overføringsteknologi
Kablet
Kabelføringstype
Ethernet 1000Base-SX; Ethernet 1000Base-T; Ethernet 100Base-TX; Ethernet 10Base-T
Maks. overføringsdistanse
550 m
Egenskaper
Auto-negotiation; Auto-uplink (auto MDI/MDI-X); Full dupleksmodus; Halv dupleksmodus
Tilpassede standarder
FCC Klasse A godkjent, IEEE 802.3; IEEE 802.3ab; IEEE 802.3ah; IEEE 802.3u; IEEE 802.3z

Network

Link Protocol
Ethernet; Fast Ethernet; Gigabit Ethernet

Størrelser og vekt

Bredde
9.7 cm
Dybde
6.9 cm
Høyde
2.6 cm
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på