img

Direktronik LC-LC Multimode Duplex Teal 30m

LC/UPC LC/UPC OM3 30m

825 kr
  • Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5011119277
  • Prod. art. nr.
  • 117-1324

Spesifikasjoner

Topptekst
Produsent Direktronik
Kabel
Teknologi Fiberoptisk
Fiberoptikktype Multimodus
Type venstrekontakt LC/UPC
Venstrekontaktkjønn Hann
Kontakttype høyre LC/UPC
Kjønn høyre kontakt Hann
Tilpassede standarder OM3
Diverse
Farge Blå
Størrelser og vekt
Lengde 30 m