Deltaco Koblingskabel SC/UPC SC/UPC OM4 2m

Deltaco Koblingskabel SC/UPC SC/UPC OM4 2m

kr 471
Frakt fra kr 99
Bestillingsvare
Deltaco artikkelnr. SCSC-72
Dustin artikkelnr. 5011105898

Raske fakta

  • Kontakttype høyre
    SC/UPC
  • Type venstrekontakt
    SC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter
    50 / 125 mikroner
  • Tilpassede standarder
    OM4
  • Lengde
    2 m

Hvor er spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene?

Vi har ommøblert litt. Spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene finner du nå under våre faner lengre opp på siden.

Spesifikasjon Koblingskabel

Topptekst

Produsent
Deltaco

Kabel

Teknologi
Fiberoptisk
Fiberoptikktype
Multimodus
Type venstrekontakt
SC/UPC
Venstrekontaktkjønn
Hann
Antall venstrekontakter
2
Kontakttype høyre
SC/UPC
Kjønn høyre kontakt
Hann
Antall kontakter høyre
2
Kjerne/mantel-diameter
50 / 125 mikroner
Tilpassede standarder
OM4
Antall fibre
2

Diverse

Farge
Rosa

Størrelser og vekt

Lengde
2 m
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.