Deltaco Koblingskabel SC/UPC SC/UPC OM4 1m
Deltaco Koblingskabel SC/UPC SC/UPC OM4 1m
Deltaco Koblingskabel SC/UPC SC/UPC OM4 1m
Deltaco Koblingskabel SC/UPC SC/UPC OM4 1m

DeltacoKoblingskabelSC/UPC SC/UPC OM4 1m

kr 431
Frakt fra kr 99
Deltaco Koblingskabel
431 kr
Bestillingsvare
Deltaco artikkelnr. SCSC-71
Dustin artikkelnr. 5011105897
  • Raske fakta

    • Kontakttype høyre
      SC/UPC
    • Type venstrekontakt
      SC/UPC
    • Kjerne/mantel-diameter
      50 / 125 mikroner
    • Tilpassede standarder
      OM4
    • Lengde
      1 m

    Hvor er spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene?

    Vi har ommøblert litt. Spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene finner du nå under våre faner lengre opp på siden.

  • Spesifikasjon Koblingskabel

    Topptekst

    Produsent
    Deltaco

    Kabel

    Teknologi
    Fiberoptisk
    Fiberoptikktype
    Multimodus
    Type venstrekontakt
    SC/UPC
    Venstrekontaktkjønn
    Hann
    Antall venstrekontakter
    2
    Kontakttype høyre
    SC/UPC
    Kjønn høyre kontakt
    Hann
    Antall kontakter høyre
    2
    Kjerne/mantel-diameter
    50 / 125 mikroner
    Tilpassede standarder
    OM4
    Antall fibre
    2

    Diverse

    Farge
    Rosa

    Størrelser og vekt

    Lengde
    1 m
  • Tilbehør som passer til Koblingskabel