Deltaco Nettverkskabel SC/UPC SC/UPC OM3 3m
Deltaco Nettverkskabel SC/UPC SC/UPC OM3 3m
Deltaco Nettverkskabel SC/UPC SC/UPC OM3 3m
Deltaco Nettverkskabel SC/UPC SC/UPC OM3 3m

Deltaco Nettverkskabel SC/UPC SC/UPC OM3 3m

kr 524
Frakt fra kr 99

Dette produktet er utgått og kan ikke bestilles

Lignende produkter

Deltaco LCSC-81 SC/PC LC/PC OS1/OS2 1m 1m
Deltaco LCSC-81 SC/PC LC/PC OS1/OS2 1m 1m
Artikkelnr. 5011105879Prod. art. nr. LCSC-81
419 kr
1 på lager
Deltaco artikkelnr. SCSC-63
Dustin artikkelnr. 5011105895

Raske fakta

  • Kontakttype høyre
    SC/UPC
  • Type venstrekontakt
    SC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter
    50 / 125 mikroner
  • Tilpassede standarder
    OM3
  • Lengde
    3 m
Det finnes ingen beskrivelse for dette produktet.

Spesifikasjon Nettverkskabel

Topptekst

Produsent
Deltaco

Kabel

Teknologi
Fiberoptisk
Fiberoptikktype
Multimodus
Type venstrekontakt
SC/UPC
Venstrekontaktkjønn
Hann
Antall venstrekontakter
2
Kontakttype høyre
SC/UPC
Kjønn høyre kontakt
Hann
Antall kontakter høyre
2
Kjerne/mantel-diameter
50 / 125 mikroner
Tilpassede standarder
OM3
Antall fibre
2

Størrelser og vekt

Lengde
3 m
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.