Deltaco Nettverkskabel 1m SC SC OM3

Deltaco Nettverkskabel 1m SC SC OM3

459 kr
Frakt fra 99 kr
Kan sendes innen 48 timer

Her kan du velge 4 andre varianter

Deltaco Nettverkskabel 0.5m 2x SC 2x SC OM3

Deltaco

Nettverkskabel

0.5m | 2x SC | 2x SC | OM3
48 timer
449 kr
Deltaco Nettverkskabel 2m 2x SC 2x SC OM3

Deltaco

Nettverkskabel

2m | 2x SC | 2x SC | OM3
48 timer
499 kr
Deltaco Nettverkskabel 5m 2x SC 2x SC OM3

Deltaco

Nettverkskabel

5m | 2x SC | 2x SC | OM3
48 timer
589 kr
Deltaco Nettverkskabel 10m 2x SC 2x SC OM3

Deltaco

Nettverkskabel

10m | 2x SC | 2x SC | OM3
48 timer
719 kr
Deltaco artikkelnr. SCSC-61
Dustin artikkelnr. 5011105892

Raske fakta

  • Tilkobling 1
    SC
  • Tilkobling 2
    SC
  • Fiberoptisk type
    OM3
  • Kjernediameter
    50 µm
  • Kledningsdiameter
    125 µm
  • Fibermodusstruktur
    Multi-modus
  • Produktfarge
    Blå
Det finnes ingen beskrivelse for dette produktet.

Spesifikasjon Nettverkskabel

Topptekst

Produsent

Egenskaper

Kabellengde
1 m
Tilkobling 1
SC
Tilkobling 2
SC
Connector 1 kjønn
Hankjønn
Connector 2 kjønn
Hankjønn
Fiberoptisk type
OM3
Kjernediameter
50 µm
Kledningsdiameter
125 µm
Fibermodusstruktur
Multi-modus
Produktfarge
Blå
Full tosidig
Ja

Datainnpakking

Antall per pakke
1 pc(s)
Pakketype
Veske
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.