Deltaco Nettverkskabel SC/PC SC/PC OM3 0.5m

DeltacoNettverkskabelSC/PC SC/PC OM3 0.5m

kr 419
Frakt fra kr 99
Deltaco Nettverkskabel
419 kr
Bestillingsvare
Deltaco artikkelnr. SCSC-60
Dustin artikkelnr. 5011105891
  • Raske fakta

    • Kontakttype høyre
      SC/PC
    • Type venstrekontakt
      SC/PC
    • Kjerne/mantel-diameter
      50 / 125 mikroner
    • Tilpassede standarder
      OM3
    • Lengde
      0.5 m

    Hvor er spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene?

    Vi har ommøblert litt. Spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene finner du nå under våre faner lengre opp på siden.

  • Spesifikasjon Nettverkskabel

    Topptekst

    Produsent
    Deltaco

    Kabel

    Teknologi
    Fiberoptisk
    Fiberoptikktype
    Multimodus
    Type venstrekontakt
    SC/PC
    Venstrekontaktkjønn
    Hann
    Antall venstrekontakter
    2
    Kontakttype høyre
    SC/PC
    Kjønn høyre kontakt
    Hann
    Antall kontakter høyre
    2
    Kjerne/mantel-diameter
    50 / 125 mikroner
    Tilpassede standarder
    OM3
    Antall fibre
    2

    Størrelser og vekt

    Lengde
    0.5 m

    Nedlastbare dokumenter

    PDF dokument

  • Tilbehør som passer til Nettverkskabel