Deltaco Nettverkskabel LC/PC ST/PC OM3 5m
Deltaco Nettverkskabel LC/PC ST/PC OM3 5m
Deltaco Nettverkskabel LC/PC ST/PC OM3 5m
Deltaco Nettverkskabel LC/PC ST/PC OM3 5m

Deltaco Nettverkskabel LC/PC ST/PC OM3 5m

kr 550
Frakt fra kr 99
Kan sendes innen 48 timer
Deltaco artikkelnr. LCST-65
Dustin artikkelnr. 5011105883

Raske fakta

  • Kontakttype høyre
    ST/PC
  • Type venstrekontakt
    LC/PC
  • Kjerne/mantel-diameter
    50 / 125 mikroner
  • Tilpassede standarder
    OM3
  • Lengde
    5 m
Det finnes ingen beskrivelse for dette produktet.

Spesifikasjon Nettverkskabel

Topptekst

Produsent
Deltaco

Kabel

Teknologi
Fiberoptisk
Fiberoptikktype
Multimodus
Type venstrekontakt
LC/PC
Venstrekontaktkjønn
Hann
Antall venstrekontakter
2
Kontakttype høyre
ST/PC
Kjønn høyre kontakt
Hann
Antall kontakter høyre
2
Kjerne/mantel-diameter
50 / 125 mikroner
Tilpassede standarder
OM3
Antall fibre
2

Diverse

Farge
Blå

Størrelser og vekt

Lengde
5 m
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.