Deltaco LCSC-81 SC/PC LC/PC OS1/OS2 1m

Deltaco LCSC-81 SC/PC LC/PC OS1/OS2 1m

kr 419
Frakt fra kr 99
Kan sendes omgående (3 på lager)
Deltaco artikkelnr. LCSC-81
Dustin artikkelnr. 5011105879

Raske fakta

  • Kontakttype høyre
    SC/PC
  • Type venstrekontakt
    LC/PC
  • Kjerne/mantel-diameter
    9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder
    OS1/OS2
  • Lengde
    1 m

Hvor er spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene?

Vi har ommøblert litt. Spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene finner du nå under våre faner lengre opp på siden.

Spesifikasjon LCSC-81

Topptekst

Produsent
Deltaco

Kabel

Teknologi
Fiberoptisk
Fiberoptikktype
Enkeltmodus
Kappemateriale
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Type venstrekontakt
LC/PC
Venstrekontaktkjønn
Hann
Antall venstrekontakter
1
Kontakttype høyre
SC/PC
Kjønn høyre kontakt
Hann
Antall kontakter høyre
1
Kjerne/mantel-diameter
9 / 125 micron
Tilpassede standarder
OS1/OS2

Diverse

Farge
Gul

Størrelser og vekt

Lengde
1 m
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på