Deltaco Nettverkskabel LC/UPC SC/UPC OS2 7m

Deltaco Nettverkskabel LC/UPC SC/UPC OS2 7m

kr 340
Frakt fra kr 99
Kan sendes innen 48 timer
Deltaco artikkelnr. LCSC-7S
Dustin artikkelnr. 5011105878

Raske fakta

  • Kontakttype høyre
    SC/UPC
  • Type venstrekontakt
    LC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter
    9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder
    OS2
  • Lengde
    7 m
Det finnes ingen beskrivelse for dette produktet.

Spesifikasjon Nettverkskabel

Topptekst

Produsent
Deltaco

Kabel

Teknologi
Fiberoptisk
Fiberoptikktype
Enkeltmodus
Type venstrekontakt
LC/UPC
Venstrekontaktkjønn
Hann
Antall venstrekontakter
2
Kontakttype høyre
SC/UPC
Kjønn høyre kontakt
Hann
Antall kontakter høyre
2
Kjerne/mantel-diameter
9 / 125 micron
Tilpassede standarder
OS2
Antall fibre
2

Størrelser og vekt

Lengde
7 m

Service og støtte

Type
Begrenset livstidsgaranti
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på