Deltaco LCSC-711 LC/UPC SC/UPC OM4 1.5m
Deltaco LCSC-711 LC/UPC SC/UPC OM4 1.5m
Deltaco LCSC-711 LC/UPC SC/UPC OM4 1.5m
Deltaco LCSC-711 LC/UPC SC/UPC OM4 1.5m

Deltaco LCSC-711 LC/UPC SC/UPC OM4 1.5m

kr 720
Frakt fra kr 99
Kan sendes innen 48 timer
Deltaco artikkelnr. LCSC-711
Dustin artikkelnr. 5011105875

Raske fakta

  • Kontakttype høyre
    SC/UPC
  • Type venstrekontakt
    LC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter
    50 / 125 mikroner
  • Tilpassede standarder
    OM4
  • Lengde
    1.5 m
Det finnes ingen beskrivelse for dette produktet.

Spesifikasjon LCSC-711

Topptekst

Produsent
Deltaco

Kabel

Teknologi
Fiberoptisk
Fiberoptikktype
Multimodus
Kappemateriale
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Type venstrekontakt
LC/UPC
Venstrekontaktkjønn
Hann
Antall venstrekontakter
2
Kontakttype høyre
SC/UPC
Kjønn høyre kontakt
Hann
Antall kontakter høyre
2
Kjerne/mantel-diameter
50 / 125 mikroner
Tilpassede standarder
OM4
Antall fibre
2

Diverse

Farge
Rosa

Størrelser og vekt

Lengde
1.5 m
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på