Deltaco LCSC-707 7m LC SC OM4

Deltaco LCSC-707 7m LC SC OM4

799 kr
Frakt fra 99 kr
Kan sendes innen 48 timer

Her kan du velge 1 andre varianter

Deltaco LCSC-711 1.5m LC SC OM4

Deltaco

LCSC-711

1.5m | LC | SC | OM4
48 timer
759 kr
Deltaco artikkelnr. LCSC-707
Dustin artikkelnr. 5011105873

Raske fakta

  • Tilkobling 1
    LC
  • Tilkobling 2
    SC
  • Fiberoptisk type
    OM4
  • Kjernediameter
    50 µm
  • Kledningsdiameter
    125 µm
  • Fibermodusstruktur
    Multi-modus
  • Produktfarge
    Rosa
Det finnes ingen beskrivelse for dette produktet.

Spesifikasjon LCSC-707

Topptekst

Produsent

Egenskaper

Kabellengde
7 m
Tilkobling 1
LC
Tilkobling 2
SC
Connector 1 kjønn
Hankjønn
Connector 2 kjønn
Hankjønn
Fiberoptisk type
OM4
Kjernediameter
50 µm
Kledningsdiameter
125 µm
Fibermodusstruktur
Multi-modus
Produktfarge
Rosa
Jakkemateriale
Low smoke zero halogen (LSZH)
Ethernet-grensesnittype
100 Gigabit Ethernet
Innsettingstap
0.25 dB
...loading recently viewed