img

Deltaco Koblingskabel

SC/UPC-multimodus LC/UPC-multimodus OM4 3m

520 kr
  • Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5011105871
  • Prod. art. nr.
  • LCSC-703

Spesifikasjoner

Topptekst
Produsent Deltaco
Kabel
Teknologi Fiberoptisk
Fiberoptikktype Multimodus
Type venstrekontakt LC/UPC-multimodus
Venstrekontaktkjønn Hann
Antall venstrekontakter 2
Kontakttype høyre SC/UPC-multimodus
Kjønn høyre kontakt Hann
Antall kontakter høyre 2
Kjerne/mantel-diameter 50 / 125 mikroner
Tilpassede standarder OM4
Antall fibre 2
Diverse
Farge Rosa
Størrelser og vekt
Lengde 300, 3 cm