Akkurat nå sirkulerer en bløff-mail som synes å komme fra Dustin. I e-posten står det at du kan delta i en undersøkelse og få en gave som en takk. Da e-posten ikke kommer fra Dustin, oppfordrer vi deg til ikke å åpne den.

img

Deltaco LCSC-701

LC/UPC-multimodus SC/UPC-multimodus

245 kr
  • Lagerstatus: Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5011105870
  • Prod. art. nr.
  • LCSC-701

Spesifikasjoner

Kabel
Teknologi Fiberoptisk
Fiberoptikktype Multimodus
Type venstrekontakt LC/UPC-multimodus
Venstrekontaktkjønn Hann
Antall venstrekontakter 2
Kontakttype høyre SC/UPC-multimodus
Kjønn høyre kontakt Hann
Antall kontakter høyre 2
Kjerne/mantel-diameter 50 / 125 mikroner
Tilpassede standarder OM4
Diverse
Farge Rosa
Størrelser og vekt
Lengde 100 cm
Lengde i meter 1
Service og støtte
Type Begrenset livstidsgaranti