Deltaco LCSC-701 1m 2x LC 2x SC OM4

Deltaco LCSC-701 1m 2x LC 2x SC OM4

459 kr
Frakt fra 99 kr

Her kan du velge 1 andre varianter

Deltaco LCSC-711 1.5m LC SC OM4

Deltaco

LCSC-711

1.5m | LC | SC | OM4
48 timer
759 kr
Deltaco artikkelnr. LCSC-701
Dustin artikkelnr. 5011105870

Raske fakta

  • Tilkobling 1
    2x LC
  • Tilkobling 2
    2x SC
  • Fiberoptisk type
    OM4
  • Kjernediameter
    50 µm
  • Kledningsdiameter
    125 µm
  • Fibermodusstruktur
    Multi-modus
  • Produktfarge
    Rosa
Det finnes ingen beskrivelse for dette produktet.

Spesifikasjon LCSC-701

Topptekst

Produsent

Egenskaper

Kabellengde
1 m
Tilkobling 1
2x LC
Tilkobling 2
2x SC
Connector 1 kjønn
Hankjønn
Connector 2 kjønn
Hankjønn
Fiberoptisk type
OM4
Kjernediameter
50 µm
Kledningsdiameter
125 µm
Fibermodusstruktur
Multi-modus
Produktfarge
Rosa
Full tosidig
Ja
Innsettingstap
0.25 dB

Datainnpakking

Antall per pakke
1 pc(s)
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på