img

Deltaco LCSC-701

SC/UPC LC/UPC OM4 1m

429 kr
  • Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5011105870
  • Prod. art. nr.
  • LCSC-701

Spesifikasjoner

Topptekst
Produsent Deltaco
Kabel
Teknologi Fiberoptisk
Fiberoptikktype Multimodus
Type venstrekontakt LC/UPC
Venstrekontaktkjønn Hann
Antall venstrekontakter 2
Kontakttype høyre SC/UPC
Kjønn høyre kontakt Hann
Antall kontakter høyre 2
Kjerne/mantel-diameter 50 / 125 mikroner
Tilpassede standarder OM4
Diverse
Farge Rosa
Størrelser og vekt
Lengde 1 m
Service og støtte
Type Begrenset livstidsgaranti