Deltaco Nettverkskabel LC/APC LC/APC OS2 5m
Deltaco Nettverkskabel LC/APC LC/APC OS2 5m
Deltaco Nettverkskabel LC/APC LC/APC OS2 5m
Deltaco Nettverkskabel LC/APC LC/APC OS2 5m

Deltaco Nettverkskabel LC/APC LC/APC OS2 5m

kr 440
Frakt fra kr 99
Kan sendes innen 48 timer
Deltaco artikkelnr. LCLC-5S-SI-APC
Dustin artikkelnr. 5011105842

Raske fakta

  • Kontakttype høyre
    LC/APC
  • Type venstrekontakt
    LC/APC
  • Kjerne/mantel-diameter
    9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder
    OS2
  • Lengde
    5 m
Det finnes ingen beskrivelse for dette produktet.

Spesifikasjon Nettverkskabel

Topptekst

Produsent
Deltaco

Kabel

Teknologi
Fiberoptisk
Fiberoptikktype
Enkeltmodus
Kappemateriale
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Type venstrekontakt
LC/APC
Venstrekontaktkjønn
Hann
Antall venstrekontakter
1
Kontakttype høyre
LC/APC
Kjønn høyre kontakt
Hann
Antall kontakter høyre
1
Kjerne/mantel-diameter
9 / 125 micron
Tilpassede standarder
OS2

Diverse

Farge
Gul

Størrelser og vekt

Lengde
5 m
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på