Deltaco Nettverkskabel 4m LC LC OS2
Deltaco Nettverkskabel 4m LC LC OS2
Deltaco Nettverkskabel 4m LC LC OS2
Deltaco Nettverkskabel 4m LC LC OS2

Deltaco Nettverkskabel 4m LC LC OS2

409 kr
Frakt fra 99 kr
Kan sendes innen 48 timer
Deltaco artikkelnr. LCLC-4S-SI
Dustin artikkelnr. 5011105837

Raske fakta

  • Tilkobling 1
    LC
  • Tilkobling 2
    LC
  • Fiberoptisk type
    OS2
  • Kjernediameter
    9 µm
  • Kledningsdiameter
    125 µm
  • Fibermodusstruktur
    Enkeltmodus
  • Produktfarge
    Oransje
Det finnes ingen beskrivelse for dette produktet.

Spesifikasjon Nettverkskabel

Topptekst

Produsent

Egenskaper

Kabellengde
4 m
Tilkobling 1
LC
Tilkobling 2
LC
Connector 1 kjønn
Hankjønn
Connector 2 kjønn
Hankjønn
Fiberoptisk type
OS2
Kjernediameter
9 µm
Kledningsdiameter
125 µm
Fibermodusstruktur
Enkeltmodus
Produktfarge
Oransje
Jakkemateriale
Low smoke zero halogen (LSZH)
Dataoverføringshastighet
100 Gbit/s
Støttede bølgelengder
1310,1550 nm
Innsettingstap
0.25 dB
Kontaktmateriale
Keramisk

Datainnpakking

Antall per pakke
1 pc(s)

Vekt og dimensjoner

Kabeldiameter
2 mm

Andre kunder har også sett på

...loading recently viewed