img

Deltaco Nettverkskabel

SC/PC MT-RJ/PC OM1 2m

484 kr
  • Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5011105819
  • Prod. art. nr.
  • FB-72

Spesifikasjoner

Topptekst
Produsent Deltaco
Kabel
Teknologi Fiberoptisk
Fiberoptikktype Multimodus
Venstrekontaktkjønn Hann
Antall venstrekontakter 1
Kontakttype høyre SC/PC
Kjønn høyre kontakt Hann
Antall kontakter høyre 2
Kjerne/mantel-diameter 62,5 / 125 mikroner
Tilpassede standarder OM1
Cable
Left Connector Type MT-RJ/PC
Størrelser og vekt
Lengde 2 m