Deltaco Nettverkskabel SC/UPC SC/UPC OM1 20m
Deltaco Nettverkskabel SC/UPC SC/UPC OM1 20m
Deltaco Nettverkskabel SC/UPC SC/UPC OM1 20m
Deltaco Nettverkskabel SC/UPC SC/UPC OM1 20m

Deltaco Nettverkskabel SC/UPC SC/UPC OM1 20m

kr 759
Frakt fra kr 99
Kan sendes innen 48 timer
Deltaco artikkelnr. FB-520
Dustin artikkelnr. 5011105818

Raske fakta

  • Kontakttype høyre
    SC/UPC
  • Type venstrekontakt
    SC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter
    62,5 / 125 mikroner
  • Tilpassede standarder
    OM1
  • Lengde
    20 m
Det finnes ingen beskrivelse for dette produktet.

Spesifikasjon Nettverkskabel

Topptekst

Produsent
Deltaco

Kabel

Teknologi
Fiberoptisk
Fiberoptikktype
Multimodus
Type venstrekontakt
SC/UPC
Venstrekontaktkjønn
Hann
Antall venstrekontakter
2
Kontakttype høyre
SC/UPC
Kjønn høyre kontakt
Hann
Antall kontakter høyre
2
Kjerne/mantel-diameter
62,5 / 125 mikroner
Tilpassede standarder
OM1

Størrelser og vekt

Lengde
20 m
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på