Startech MCM1110MMLC Fibermedieomformer RJ-45 LC multimodus
Startech MCM1110MMLC Fibermedieomformer RJ-45 LC multimodus
Startech MCM1110MMLC Fibermedieomformer RJ-45 LC multimodus
Startech MCM1110MMLC Fibermedieomformer RJ-45 LC multimodus
Startech MCM1110MMLC Fibermedieomformer RJ-45 LC multimodus
Startech MCM1110MMLC Fibermedieomformer RJ-45 LC multimodus

StartechMCM1110MMLCFibermedieomformer RJ-45 LC multimodus

kr 1 495
Frakt fra kr 99
Startech MCM1110MMLC
1 495 kr
Kan sendes innen 48 timer
Startech artikkelnr. MCM1110MMLC
Dustin artikkelnr. 5011080906
  • Raske fakta

    • Type
      Fibermedieomformer
    • Datakjedeprotokoll
      Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
    • Dataoverføringshastighet
      1000 Mbps
    • Type venstrekontakt
      RJ-45
    • Kontakttype høyre
      LC multimodus
    • Maks. overføringsdistanse
      0.55 km

    Vi tipser om

    Kostnadseffektiv fiberkonverterer med SFP-port

    Denne fibermedia-omformeren er en enkel og kostnadseffektiv måte å utvide nettverket ditt over Gigabit-fiber. Den er utstyrt med en transceiver i multimodus som konverterer en RJ45 kobbertilkobling til Gigabit-fiber, for å forlenge nettverket ditt over større avstand eller koble arbeidsstasjoner til switcher. Omformeren gir en kraftig forlenget nettverksløsning for universiteter, bedrifter, offentlige bygninger, idrettsanlegg eller andre arenaer som trenger nettverkstilgang. Kostnadseffektiv utvidelse og pålitelig ytelse. Gigabit fibermedia-omformeren er en kostnadseffektiv og pålitelig løsning for kortere nettverksutvidelser. Den kobler et Ethernet-nettverk til eksterne enheter over et fibernett, med en rekkevidde på 550 m med det fiberoptiske grensesnittet.

    Mediaomformeren har et slitesterkt metallkabinett som er utformet for å gi langvarig ytelse. Allsidig tilkobling for bred kompatibilitet. Fibermediaomformeren er fullt kompatibel med 10/100 / 1000Base-T Ethernet-nettverk og støtter auto-negotiation for å koble nettverk til forskjellige hastigheter og enheter til et Gigabit fibernettverk. Det gir allsidige tilkoblinger til eksisterende nettverk og enheter for å maksimere bruken og ytelsen til ditt eldre utstyr. Transceiveren i multimodus er flyttbar slik at du i fremtiden kan endre den for å møte nettverksbehovene dine. Enkel installasjon og kompakt håndtering. Den ukontrollerte fibermedieomformeren har et frittstående design med enkel plug-and-play-installasjon for å sikre rask og enkel installasjon. Omformeren har en kompakt størrelse som gir deg fleksible installasjonsalternativer - inkludert veggmontering for å spare plass.

    Hvor er spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene?

    Vi har ommøblert litt. Spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene finner du nå under våre faner lengre opp på siden.

  • Spesifikasjon MCM1110MMLC

    Generelt

    Produsent
    StarTech.com
    Modell
    Gigabit Ethernet Fiber Media Converter - 850nm MM LC - 550m
    Type
    Fibermedieomformer

    Nettverkstilknytning

    Datakjedeprotokoll
    Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
    Dataoverføringshastighet
    1000 Mbps
    Maks. overføringsdistanse
    0.55 km
    Optisk bølgelengde
    850 nm
    Tilpassede standarder
    IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab
    Type venstrekontakt
    RJ-45
    Kontakttype høyre
    LC multimodus

    Maskinvarespesifikasjon

    Produktformfaktor
    Ekstern
    Overføringsteknologi
    Kablet
    Kabelføringstype
    Ethernet 10Base-T, Ethernet 1000Base-LX, Ethernet 1000Base-SX, Ethernet 100Base-TX, Ethernet 1000Base-T
    Venstre konnektortype
    RJ-45
    Høyre konnektortype
    LC multimodus
    Grensesnitt
    1 x Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 hunn, 1 x Ethernet 1000Base-LX/1000Base-SX - LC multi-mode hunn x 2
    Egenskaper
    Link Fault Pass Through-funksjon (LFP), Jumbo Frames-støtte, Metallhus, Auto-negotiation, Auto-uplink (auto MDI/MDI-X)
    Type
    Ekstern strømadapter
    Tilpassede standarder
    FCC, RoHS, MSA
    Farge
    Brun
    Min. driftstemperatur
    0 °C
    Maks. Driftstemperatur
    50 °C
    Driftsfuktighet
    5 - 95 % (ikke-kondenserende)

    Størrelser og vekt

    Bredde
    7 cm
    Dybde
    2.6 cm
    Høyde
    9.7 cm
    Vekt
    200 g

    Garanti

    Type
    2 års garanti
    Service og støtte
    Begrenset garanti - 2 år

    Nedlastbare dokumenter

    PDF dokument

  • Tilbehør som passer til MCM1110MMLC