Aruba Aruba 10 Gigabit Ethernet

Aruba Aruba 10 Gigabit Ethernet

kr 3 795
Frakt fra kr 0
Bestillingsvare
Aruba artikkelnr. J9150D
Dustin artikkelnr. 5011076210

Raske fakta

  • Produsent
    Hewlett Packard Enterprise
  • Nettverkskabeltype
    SFP+ transceivermodul
  • Datakjedeprotokoll
    10 Gigabit Ethernet
  • Type venstrekontakt
    SFP+
  • Kontakttype høyre
    LC multimodus

Hvor er spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene?

Vi har ommøblert litt. Spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene finner du nå under våre faner lengre opp på siden.

Spesifikasjon Aruba

Generelt

Produsent
Hewlett Packard Enterprise
Produktserie
Aruba
Pakket mengde
1
Nettverkskabeltype
SFP+ transceivermodul

Kabel

Type venstrekontakt
SFP+
Kontakttype høyre
LC multimodus

SFP-modul

Produktformfaktor
Plugginnmodul
Overføringsteknologi
Kablet
Kabelføringstype
Ethernet 10GBase-SR
Maks. overføringsdistanse
300 m
Tilpassede standarder
OM3

Nettverkstilknytning

Datakjedeprotokoll
10 Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet
10 Gbps

Maskinvarespesifikasjon

Grensesnitt
1 x Ethernet 10GBase-SR - LC multi-mode
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.