img
img
img

Startech ET1000S40LC2

Fibermedieomformer RJ-45 LC-enkeltmodus

4 295 kr
  • Lagerstatus: Sendes innen 48 timer
  • Frakt fra: 0 kr
  • Artikkelnr.
  • 5011071072
  • Prod. art. nr.
  • ET1000S40LC2

Spesifikasjoner

Produsent StarTech.com
Modell 1000 Mbps Gigabit Single Mode Fiber Media Converter LC 40 km
Type Fibermedieomformer, Ekstern strømadapter, 2 års garanti
Datakjedeprotokoll Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet 1000 Mbps
Maks. overføringsdistanse 40 km
Optisk bølgelengde 1310 nm
Type venstrekontakt RJ-45
Kontakttype høyre LC-enkeltmodus
Produktformfaktor Ekstern
Overføringsteknologi Kablet
Kabelføringstype Ethernet 1000Base-LX, Ethernet 1000Base-SX, Ethernet 1000Base-T
Venstre konnektortype RJ-45
Høyre konnektortype LC-enkeltmodus
Grensesnitt 1 x Ethernet 1000Base-LX/1000Base-SX - LC single-mode hunn x 2, 1 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45 hunn
Egenskaper Halv dupleksmodus, Full dupleksmodus, Auto-uplink (auto MDI/MDI-X)
Tilpassede standarder Plug and Play, FCC, RoHS
Farge Svart
Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. Driftstemperatur 60 °C
Driftsfuktighet 10 - 90% (ikke-kondenserende)
Bredde 9.5 cm
Dybde 16 cm
Høyde 2 cm
Vekt 620 g
Service og støtte Begrenset garanti - 2 år
Hardware specification
Power Device Type External power adapter
Warranty
Warranty 2 years warranty