img

Intel Ethernet SFP28 Optics

10 Gigabit Ethernet, 25 Gigabit Ethernet

2 395 kr
  • Lagerstatus: Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5011025123
  • Prod. art. nr.
  • E25GSFP28SR

Spesifikasjoner

Produsent Intel
Produktserie Intel
Modell Ethernet SFP28 Optics
Pakket mengde 1
Nettverkskabeltype SFP28-transceivermodul
Produktformfaktor Plugginnmodul
Overføringsteknologi Kablet
Grensesnitt 1 x Ethernet 25GBase-SR
Kabelføringstype Ethernet 10GBase-SR, Ethernet 25GBase-SR
Maks. overføringsdistanse 100 m
Tilpassede standarder Blyfri, RoHS 6/6
Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. Driftstemperatur 70 °C
Datakjedeprotokoll 10 Gigabit Ethernet, 25 Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet 25.78 Gbps
Optisk bølgelengde 850 nm