Ubiquiti Sfp Module Multi-Mode 2-Pcs

Gigabit Ethernet

215 kr
  • Lagerstatus: Sendes omgående 7 på lager
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5011023606
  • Prod. art. nr.
  • UF-MM-1G

Spesifikasjoner

Produsent Ubiquiti
Produktserie Ubiquiti U Fiber
Modell Multi-Mode
Pakket mengde 2
Nettverkskabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodul
Produktformfaktor Plugginnmodul
Datakjedeprotokoll Gigabit Ethernet