img

Ubiquiti U Fiber Single-Mode

Gigabit Ethernet

295 kr
  • Lagerstatus: Sendes omgående +10 på lager
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5011021771
  • Prod. art. nr.
  • UF-SM-1G-S

Spesifikasjoner

Produsent Ubiquiti
Produktserie Ubiquiti U Fiber
Modell Single-Mode
Pakket mengde 2
Nettverkskabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodul
Produktformfaktor Plugginnmodul
Kabelføringstype Ethernet 1000Base-BiDi
Datakjedeprotokoll Gigabit Ethernet