Ubiquiti U Fiber 10 Gigabit Ethernet

UbiquitiU Fiber10 Gigabit Ethernet

kr 1 395
Frakt fra kr 99
Ubiquiti artikkelnr. UF-SM-10G
Dustin artikkelnr. 5011016040

Raske fakta

  • Produsent
  • Nettverkskabeltype
    SFP+ transceivermodul
  • Datakjedeprotokoll
    10 Gigabit Ethernet
  • Type venstrekontakt
    LC-enkeltmodus
Det finnes ingen beskrivelse for dette produktet.

Spesifikasjon U Fiber

Generelt

Produsent
Produktserie
Ubiquiti U Fiber
Pakket mengde
2
Nettverkskabeltype
SFP+ transceivermodul

Kabel

Type venstrekontakt
LC-enkeltmodus

SFP-modul

Produktformfaktor
Plugginnmodul
Overføringsteknologi
Kablet
Maks. overføringsdistanse
10,000 m

Nettverkstilknytning

Datakjedeprotokoll
10 Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet
10 Gbps
Optisk bølgelengde
1310 nm

Maskinvarespesifikasjon

Fargekategori
Sølv
Grensesnitt
1 x 10Gb Ethernet - LC-enkeltmodus hunn x 2
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på