Akkurat nå sirkulerer en bløff-mail som synes å komme fra Dustin. I e-posten står det at du kan delta i en undersøkelse og få en gave som en takk. Da e-posten ikke kommer fra Dustin, oppfordrer vi deg til ikke å åpne den.

img

Ubiquiti U Fiber

10 Gigabit Ethernet

1 145 kr
  • Lagerstatus: Beregnet til lager: 04.03.2019
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5011016040
  • Prod. art. nr.
  • UF-SM-10G

Spesifikasjoner

Produsent Ubiquiti
Produktserie Ubiquiti U Fiber
Pakket mengde 2
Nettverkskabeltype SFP+ transceivermodul
Type venstrekontakt LC-enkeltmodus
Produktformfaktor Plugginnmodul
Overføringsteknologi Kablet
Maks. overføringsdistanse 10000 m
Datakjedeprotokoll 10 Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet 10 Gbps
Optisk bølgelengde 1310 nm
Fargekategori Sølv
Grensesnitt 1 x 10Gb Ethernet - LC single-mode hunn x 2