Microconnect Nettverkskabel SC/PC SC/PC OM1 50m

MicroconnectNettverkskabelSC/PC SC/PC OM1 50m

kr 1 205
Frakt fra kr 99
Microconnect Nettverkskabel
1 205 kr
Kan sendes innen 48 timer
Microconnect artikkelnr. FIB220050
Dustin artikkelnr. 5010983367
  • Raske fakta

    • Kontakttype høyre
      SC/PC
    • Type venstrekontakt
      SC/PC
    • Kjerne/mantel-diameter
      62,5 / 125 mikroner
    • Tilpassede standarder
      OM1
    • Lengde
      50 m

    Hvor er spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene?

    Vi har ommøblert litt. Spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene finner du nå under våre faner lengre opp på siden.

  • Spesifikasjon Nettverkskabel

    Topptekst

    Produsent
    MicroConnect

    Kabel

    Teknologi
    Fiberoptisk
    Fiberoptikktype
    Multimodus
    Kappemateriale
    Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
    Type venstrekontakt
    SC/PC
    Venstrekontaktkjønn
    Hann
    Antall venstrekontakter
    2
    Kontakttype høyre
    SC/PC
    Kjønn høyre kontakt
    Hann
    Antall kontakter høyre
    2
    Kjerne/mantel-diameter
    62,5 / 125 mikroner
    Tilpassede standarder
    OM1

    Diverse

    Farge
    Oransje

    Størrelser og vekt

    Lengde
    50 m

    Service og støtte

    Type
    25 års garanti
  • Tilbehør som passer til Nettverkskabel