Deltaco Nettverkskabel LC/UPC LC/UPC OS2 0.5m
Deltaco Nettverkskabel LC/UPC LC/UPC OS2 0.5m
Deltaco Nettverkskabel LC/UPC LC/UPC OS2 0.5m
Deltaco Nettverkskabel LC/UPC LC/UPC OS2 0.5m

Deltaco Nettverkskabel LC/UPC LC/UPC OS2 0.5m

kr 314
Frakt fra kr 99
Kan sendes innen 48 timer
Deltaco artikkelnr. LCLC-0S-5
Dustin artikkelnr. 5010983366

Raske fakta

  • Kontakttype høyre
    LC/UPC
  • Type venstrekontakt
    LC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter
    9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder
    OS2
  • Lengde
    0.5 m

Hvor er spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene?

Vi har ommøblert litt. Spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene finner du nå under våre faner lengre opp på siden.

Spesifikasjon Nettverkskabel

Topptekst

Produsent
Deltaco

Kabel

Teknologi
Fiberoptisk
Fiberoptikktype
Enkeltmodus
Type venstrekontakt
LC/UPC
Venstrekontaktkjønn
Hann
Antall venstrekontakter
2
Kontakttype høyre
LC/UPC
Kjønn høyre kontakt
Hann
Antall kontakter høyre
2
Kjerne/mantel-diameter
9 / 125 micron
Tilpassede standarder
OS2
Antall fibre
2

Størrelser og vekt

Lengde
0.5 m

Service og støtte

Type
5 års garanti
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på