Deltaco Nettverkskabel LC/UPC LC/UPC OS2 0.5m
Deltaco Nettverkskabel LC/UPC LC/UPC OS2 0.5m
Deltaco Nettverkskabel LC/UPC LC/UPC OS2 0.5m
Deltaco Nettverkskabel LC/UPC LC/UPC OS2 0.5m

DeltacoNettverkskabelLC/UPC LC/UPC OS2 0.5m

kr 339
Frakt fra kr 99

Lengde: 0.5 m

Kan sendes innen 48 timer
Deltaco artikkelnr. LCLC-0S-5
Dustin artikkelnr. 5010983366

Raske fakta

  • Kontakttype høyre
    LC/UPC
  • Type venstrekontakt
    LC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter
    9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder
    OS2
  • Lengde
    0.5 m
Det finnes ingen beskrivelse for dette produktet.

Spesifikasjon Nettverkskabel

Topptekst

Produsent

Kabel

Teknologi
Fiberoptisk
Fiberoptikktype
Enkeltmodus
Type venstrekontakt
LC/UPC
Venstrekontaktkjønn
Hann
Antall venstrekontakter
2
Kontakttype høyre
LC/UPC
Kjønn høyre kontakt
Hann
Antall kontakter høyre
2
Kjerne/mantel-diameter
9 / 125 micron
Tilpassede standarder
OS2
Antall fibre
2

Størrelser og vekt

Lengde
0.5 m

Service og støtte

Type
5 års garanti
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på