Intel QSFP+ transceivermodul 40 Gigabit Ethernet

Intel QSFP+ transceivermodul 40 Gigabit Ethernet

kr 4 095
Frakt fra kr 0
Bestillingsvare
Intel artikkelnr. E40GQSFPSR
Dustin artikkelnr. 5010976257

Raske fakta

  • Nettverkskabeltype
    QSFP+ transceivermodul
  • Datakjedeprotokoll
    40 Gigabit Ethernet
  • Type venstrekontakt
    MPO-multimodus

Hvor er spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene?

Vi har ommøblert litt. Spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene finner du nå under våre faner lengre opp på siden.

Spesifikasjon QSFP+ transceivermodul

Generelt

Nettverkskabeltype
QSFP+ transceivermodul

Kabel

Type venstrekontakt
MPO-multimodus

SFP-modul

Produktformfaktor
Plugginnmodul
Overføringsteknologi
Kablet
Kabelføringstype
Ethernet 40GBASE-SR4
Tilpassede standarder
EN 60825-1, EN 60950-1, FDA, IEC 60825-1, IEC 60950-1, Laser Class 1, MSA SFF-8436, RoHS 6/6

Nettverkstilknytning

Datakjedeprotokoll
40 Gigabit Ethernet
Optisk bølgelengde
850 nm

Maskinvarespesifikasjon

Grensesnitt
1 x Ethernet 40GBASE-SR4 - MPO multi-mode
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på